Ekologická Crafts

Published on Author admin
Ekologická Crafts


ekologie Je to aspekt našeho života, že si vážíme. Postupně bude ocenit změna klimatu způsobené dopadem na životní prostředí jsme provádějící. nadměrná těžba dřeva nebo výroba těžko recyklovatelných materiálů je škodlivý vážně náš ekosystém.

 

Proto se stále více a více lidí přichází společně realizovat udržitelná opatření která nám umožní pokračovat těší příjemné místo k životu. opětovné objektů nebo zjištění nové zdroje odolnější a snadněji biologicky rozložitelný Jsou zahájení ekologicko povědomímohou buď zachránit naši planetu.

 

eko tašky

Dobrým příkladem pokroku u tohoto typu plavidla vidět v náhrada Classics plastové tašky pro ostatní plátno, Širší, udělal pro sebe, kde si můžeme vzít komfortně koupit, aniž by musel hromadit a strávit velké množství z nich.

 

Uživatel má Anuskazu nadaný její přítel toto krásné taška na její narozeniny. On sešívané boční kapsa do kterého se vyšívané barevné tulipán aby odpovídal zbytek práce. Jedním z nejčastějších způsobů, jak navrhnout toto dílo je spleť techniku ​​spojování liší zbylé tkaniny máme doma.

 

Monad kamarád učinil tyto modely, aby jim chléb. má několik vozit Ideální pro pověsit kdekoliv chceme. Bylo vytvořeno široké sbírka z nich, s příjemným obrázky vztahující se k jídlo, jako pěkný rajčat na řezu nebo zábavu sušenka.

 

Ekologická Crafts
Ekologická Crafts


plastové láhve

plastický je jedním z nejvíce znečišťujících látek na světě, protože, mimo jiné, na jeho pomalý degradace. To je stěží využitelného planetou, takže je vhodné k recyklaci našich produktů se tento prvek objekty, dávat to na druhý život a transformuje ji na něco praktického.

 

Příkladem toho je toto překvapující a slavnostní růžový náramek z plastové láhve, která potažených novinový papír předtím složil a maloval. Tak také vyhneme škrábání dotazy se zubatými okraji. Mezitím také můžeme umístit plátno. To byl nápad uživatele Nayna.

 

Greencraft1 přítel se rozhodl, aby se dekorativní objekt umístit salon váš domov. malý kameny různé barvy a beadwork různých velikostí vyzdobila to stará láhev že v opačném případě by skončil přímo v popelnice.

 

Ekologická Crafts

Ekologická Crafts


recyklace papíru

papír Dalším prvkem, který by neměl zneužívat. Vzhledem k obrovskému množství stromy musíme snížit vytvořit několik listů, které používáme v našem každodenním životě, že je nezbytné recyklace a využití tohoto cenného zdroje. Umožňuje také skvělý design řemesla, kombinovat se vším.

 

Novinový papír, navzdory tomu, co by se mohlo zdát, je tvrdý materiál Po válcování a drcené. spolu s kartony seriegrafiados k vám základnu, uživatel Eugenia27 učinila tento krásný koš, kde napsal slovaDobrou chuť‘.

 

Přítel přinesl tento Susicamo prsten ubrousku papír z propaganda která se zavádí do schránek. Poté, co složil a maloval ho má výšivka květiny vyrobené háčkování. Je to skvělý doplněk elegantní večeře nebo rozmanitá Vánoční jídla.

 

Ekologická Crafts

Ekologická Crafts


 Poděkování: Mariaremediosss, Anuskazu, Cute, Nayna, Greencraft1, Eugenia27, Susicamo