Rice vody a perfektní obličejová maska, Aim tyto recepty!

Published on Author admin
Dávno jsou známy rýže výhody ve světě Asijské krásy, něco, co na Západě ne každý ví. rýže voda Je to účinný bělicí, takže je ideální pro sjednotit obličej a vymazat skvrny, stejně jako menší póry a zjemnit pokožku. Discover jak se připravit tady!

kanál Casa Contigo Učí nás, jak se dostat Dvě bělidla rýže aby bylo dosaženo vzhledu porcelánu. Rýže je protizánětlivý, regenerační, chrání před sluncem a bělení kůže. pro rýže voda budeme používat 2 polévkové lžíce organická rýže, 2 šálky vody, cedník. Budeme chybět rýži ve vodě a odstraní čisté ruce po dobu 2 minut. Po uplynutí této doby jsme colaremos rýži a budeme mít naše rýže vodu domácí tonikum aplikovat na obličej.

obrázek 0

Image: Steven Depolo / Flickr

Aby bylo možné maskovat smíchejte 2 polévkové lžíce organické rýže prášku a některých celek postupně, až pastovité konzistence mléka. Naneste ho na celý obličej a nechte zaschnout asi 20 minut, pak odstraňte teplou vodou a pokračovat v naší každodenní rutiny. Můžeme použít i čtrnáctidenní, mohou být spojeny s použitím jednoho dne každý.Isasaweis To je také závislý na rýži maska ​​pro péči o pleť a dát svítivost. musíme vody, rýže a list kuchyňský papír. Budeme chybět rýži ve vodě a odstraní. Strávíme bělavý vodu do jiné mísy a sníží papír kuchyni dělat otvory pro oči a ústa. Jakmile je připraven, budeme zdvojnásobit ubrousek do čtverce a ponořit se do rýže vodou, pak rozložte a umístit ji na tváře 30 minut. Časem se pokožka důchodu a musí být perfektní.A konečně, kromě pomoci nám získat dokonalý obličej, tato voda může být spojencem v péči vlasy, nám pomáhá rostou vlasy a udržet ho zdravé a lesklé. Dailycurlz Vyučuje jeho metodu. Používá se voda s rýží se promyje a listy stojan na jeden den, dokud se získává vůně zakysaná. Jakmile připraven, přidejte několik kapek esenciálního oleje z čajových, lavanda o romero a masáží lze aplikovat na vlasy. Po několika minutách, budeme vyjasnit vlasy a může pokračovat v naší každodenní rutiny.


Pokud se vám líbil, řeknu k nám v naší uro Facebook!